Statistics

Standings

TeamMWTLGF-GAPTS
1.IKSU540128-128
2.Balrog540129-128
3.Dietlikon540131-108
4.Classic420226-154
5.Dekanka520323-164
6.Rubene410313-332
7.Holmlia SK410315-382
8.FC Outlaws400413-420

Scoring leaders

PlayerTeamMGAPTSPIM
1.Emelie LindstromBalrog597160
2.Hermine DahlerusBalrog576132
3.Victoria WikstromIKSU564100
4.Karen VesterFC Outlaws47290
5.Magdalena KotikovaDekanka55382
6.Marion RittmeyerDietlikon54482
7.Josefina EiremoIKSU51780
8.Therese AnderssonIKSU55270
9.Simone BernerDietlikon52575
10.Lina CollbergHolmlia SK46060
11.Karin HjelmDietlikon54260
12.Ilona NovotnaDekanka52462
13.Edite BankavaRubene44150
14.Klára RozumováDekanka54150
15.Irja LahtinenClassic43250
16.Martina SöderqvistIKSU52350
17.Lisbeth HildremyrHolmlia SK42352
18.Johanna DahlinBalrog42352
19.Hanna SipilainenClassic41450
20.Mirca AndereggDietlikon51450
21.Viivi AholaClassic44040
22.Nicole VogtDietlikon54040
23.Michelle WikiDietlikon54040
24.Kristyna JilkovaDekanka53140
25.Susanne EkblomIKSU53142
26.Nina BäckmanIKSU52240
27.Tanja StellaDietlikon52240
28.Hanna LundstromIKSU52240
29.Dominika SteglovaDekanka52240
30.Martha DubacherDietlikon52240
31.Katriina SaarinenClassic42240
32.Katri LuomaniemiClassic42240
33.Agata KolesinskaFC Outlaws42242
34.Matilda HolmbomBalrog52244
35.Daniela MorfDietlikon51340
36.Tatjana VarsaRubene40442
37.Helga KarlssonBalrog53030
38.Annukka VirnesClassic43032
39.Mira JuvonenClassic43032
40.Janna AhonenClassic42130
41.Ieva VeideRubene42130
42.Katerina MotkovaDekanka52130
43.Natalie StadelmannDietlikon52130
44.Agata PlechanFC Outlaws42130
45.Anna BurgiDietlikon52130
46.Anne SuomalainenClassic41230
47.Ann-Sofie SundholmBalrog51234
48.Denisa BillaDekanka50330
49.Martina DostalikovaDekanka52020
50.Kristine BankavaRubene42020
51.Sara BergBalrog52020
52.Marie HaggstromIKSU52020
53.Dace SpalvaRubene42020
54.Frida StenvallIKSU52020
55.Margarita KaleckaDekanka52020
56.Amanda WendelstigBalrog22020
57.Elin RhöösIKSU51120
58.Emelie NordlinderIKSU51120
59.Anette Marie BergHolmlia SK41120
60.Linda LiceRubene41120
61.Hanna OlssonBalrog51120
62.Annika BengtssonFC Outlaws41120
63.Mari UlmanenClassic41120
64.Elizabeth LandsgardHolmlia SK41120
65.Karen FarnesHolmlia SK41120
66.Minna KallioClassic41120
67.Michaela DudackovaDekanka51120
68.Tytti JoronenHolmlia SK41122
69.Agnes TrolteHolmlia SK41122
70.Hanna HakalaClassic40220
71.Moa TschopBalrog50220
72.Zeltite BankavaRubene40222
73.Lisah SamuelssonBalrog50222
74.Evita RudziteRubene41010
75.Cassandra EdbergIKSU51010
76.Nina RantalaClassic41010
77.Rita SevastjanovaRubene41010
78.Stine JensenFC Outlaws31010
79.Jennifer MeierDietlikon51010
80.Beate OlsenHolmlia SK41010
81.Marie AmundsenHolmlia SK41010
82.Ina RhoosDietlikon51012
83.Henna YläsuoClassic31014
84.Anna SjögrenDietlikon50110
85.Yvonne MingHolmlia SK40110
86.Angela KleinDietlikon50110
87.Lucia KosturiakovaDekanka50110
88.Guna SpalvaRubene40110
89.Sofia AhlehjelmIKSU50110
90.Charlotte HoltHolmlia SK40110
91.Jana KorinkovaDekanka50110
92.Marie IdskouFC Outlaws40110
93.Liene RajeckaRubene40110
94.Erika TjusbergBalrog50112
95.Tanja HeusserDietlikon50112
96.Line LauridsenFC Outlaws40112
97.Julia ForsbergBalrog50114
98.Chantal BleikerDietlikon50002
99.Raakel RasanenClassic40002
100.Oksana KomissarovaDekanka50002
101.Ayten SezginHolmlia SK40002
102.Line BendixenHolmlia SK40002
103.Gennet NiklanderHolmlia SK40004
104.Zane KlabereRubene40004
 

Match schedule

08.10. 10:05 Group A: FC Outlaws - Dekanka1-13
08.10. 19:00 Group A: Holmlia SK - Dietlikon1-11
08.10. 15:57 Group B: Balrog - IKSU6-2
08.10. 13:00 Group B: Rubene - Classic1-9
09.10. 16:00 Group B: IKSU - Classic5-1
09.10. 13:00 Group B: Balrog - Rubene8-3
09.10. 19:00 Group A: Dietlikon - Dekanka5-2
09.10. 10:00 Group A: Holmlia SK - FC Outlaws10-8
10.10. 19:00 Group A: Dietlikon - FC Outlaws13-1
10.10. 13:00 Group A: Dekanka - Holmlia SK5-1
10.10. 10:00 Group B: IKSU - Rubene13-3
10.10. 16:00 Group B: Classic - Balrog2-6
11.10. 16:30 Semi-final 1: Dietlikon - IKSU0-5
11.10. 19:00 Semi-final 1: Balrog - Dekanka7-2
11.10. 13:00 5th place: Holmlia SK - Classic3-14
11.10. 10:00 7th place: Rubene - FC Outlaws6-3
12.10. 11:00 Bronze game: Dekanka - Dietlikon1-2
12.10. 12:00 Final: Balrog - IKSU2-3 ot.

Goalkeeper statistics

PlayerTeamMSG%
1.Miia PontinenClassic4010.00
2.Dace RumbinaRubene4090.00
3.Marie HaggstromIKSU5010.00
4.Anne BruunFC Outlaws4080.00
5.Liselotte RasmussenFC Outlaws4070.00
6.Kristin HaugenHolmlia SK4020.00